Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
2016-2017 FUTBOL U-17 R?ZE YEREL L?G F?KSTURU
26 Ağustos 2016 Cuma 21:08


                                           2016-2017  SEZONU R?ZE ?L? U-17  L?G?

1- U-17 Ligi müsabakalar?na a?a??da isimleri yaz?l? 11 (onbir) tak?m?n kat?l?m?yla

?ki  gurup halinde çift  devreli lig usulüne göre oynanmas?na,

    

                      A GRUBU                                                         B GRUBU                                

1- ÇAYKURSPOR              (015103)                                      1- ARDE?ENSPOR                  (011872)

2-ÖZEL ?DARESPOR         (011868)                                      2- FIDIKL?SPOR                     (011864)     

3- PAZAR GENÇ ASLANLAR   (016784)                                  3-ARDE?ENGÜCÜSPOR        (014308

4- ÇAMLIHEM??NSPOR      (014314)                                     4- R?ZE BELED?YESPOR       (011857)

5- KALKANDERSPOR               (011911)                               5- ÇAYEL? SPOR                      (011862 )              

6- ÇAYEL? ARSOVOSSPOR  (017375)

 


 

2015-2016 SEZONU R?ZE ?L? U-17  L?G? F?KSTÜRÜDÜR

 

TAR?H

SAAT

TAKIMLAR

SAHA

GRUP

S

 

      1. DEVRE

           1.HAFTA

1

10 EYLÜL 2016 CUMARTES?

13:00

Ç.ARSOVOSPOR- ÇAYKURSPOR

ÇAYEL?

A

 

2

''

13:00

KALKANDERESPOR- ÖZEL ?DARESPOR

D.PAZARI

A

 

3

"

15:30

P.GENÇASLANLARSPOR- ÇAMLIHEM??NSPOR

PAZAR

A

 

4

''

11:00

ARDE?ENGÜCÜSPOR - FINDIKLISPOR

ARDE?EN

B

 

5

 

13:00

ARDE?ENSPOR - R.BELED?YESPOR

ARDE?EN

B

 

 

                2. HAFTA

6

17 EYLÜL 2016 CUMARTES?

13:00

ÇAYKURSPOR - KALKANDERSPOR

D.PAZARI

A

 

7

"

13:00

ÖZEL ?DARESPOR - P.GENÇASLANLAR

GÜNEYSU

A

 

8

''

13:00

ÇAMLIHEM??NSPOR - Ç.ARSOVOSSPOR

Ç.HEM??N

A

 

9

"

13:00

ÇAYEL?SPOR - ARDE?ENGÜCÜSPOR

ÇAYEL?

B

 

10

''

13:00

FINDIKLISPOR - ARDE?ENSPOR

FINDIKLI

B

 

                   

   3. HAFTA

11

21 EYLÜL 2016 ÇAR?AMBA

13:00

ÇAYKURSPOR -ÇAMLIHEM??NSPOR

D.PAZARI

A

 

12

''

11:00

KALKANDERESPOR - P.GENÇASLANLAR

D.PAZARI

A

 

13

 

13:00

R.BELED?YESPOR - FINDIKLISPOR

SALARHA

B

 

14

''

13:00

Ç.ARSOVOSSPOR - ÖZEL ?DARESPOR

ÇAYEL?

A

 

15

''

13:00

ARDE?ENSPOR - ÇAYEL?SPOR

ARDE?EN

B

 

         4.HAFTA

16

25 EYLÜL 2016 PAZAR

13:30

P.GENÇASLANLAR- ÇAYKURSPOR

PAZAR

A

 

17

"

13:00

KALKANDERESPOR - Ç.ARSOVOSSPOR

D.PAZARI

A

 

18

 

13:00

ÖZEL ?DARESPOR - ÇAMLIHEM??N

GÜNEYSU

A

 

19

''

13:00

ARDE?ENGÜSÜSPOR - ARDE?ENSPOR

ARDE?EN

B

 

20

"

16:00

ÇAYEL?SPOR - R.BELED?YESPOR

ÇAYEL?

B

 

              5.HAFTA

21

01 EK?M  2016 CUMARTES?

13:00

ÇAYKURSPOR - ÖZEL ?DARESPOR

D.PAZARI

A

 

22

 

13:00

R.BELED?YESPOR - ARDE?ENGÜCÜSPOR

SALARHA

B

 

23

''

13:00

Ç.ARSOVOSSPOR - P.GENÇASLANLAR

ÇAYEL?

A

 

24

''

13:00

ÇAMLIHEM??NSPOR - KALKANDERESPOR

Ç.HEM??N

A

 

25

''

13:00

FINDIKLISPOR - ÇAYEL?SPOR

FINDIKLI

B

 

 

 

TAR?H

SAAT

TAKIMLAR

SAHA

GRUP

S

 

                                2. DEVRE

                                6.HAFTA

26

05 EK?M  2016 ÇAR?AMBA

13:00

ÇAYKURSPOR - Ç.ARSOVOSPOR

D.PAZARI

A

 

27

''

13:00

 ÖZEL ?DARESPOR - KALKANDERESPOR

GÜNEYSU

A

 

28

 

13:00

R.BELED?YESPOR - ARDE?ENSPOR

SALARHA

B

 

29

 

13:00

ÇAMLIHEM??NSPOR - P.GENÇASLANLARSPOR

Ç.HEM??N

A

 

30

''

13:00

FINDIKLISPOR - ARDE?ENGÜCÜSPOR

FINDIKLI

B

 

 

 7. HAFTA

31

10 EK?M  2016 PAZARTES?

13:00

KALKANDERSPOR- ÇAYKURSPOR

D.PAZARI

A

 

32

''

13:00

Ç.ARSOVOSSPOR - ÇAMLIHEM??NSPOR

ÇAYEL?

A

 

33

''

13:00

P.GENÇASLANLAR - ÖZEL ?DARESPOR

PAZAR

A

 

34

 

11:00

ARDE?ENGÜCÜSPOR - ÇAYEL?SPOR

ARDE?EN

B

 

35

''

13:00

 ARDE?ENSPOR - FINDIKLISPOR

ARDE?EN

B

 

                   

       8. HAFTA

36

14 EK?M  2016 CUMA

13:00

ÇAMLIHEM??NSPOR - ÇAYKURSPOR

Ç.HEM??N

A

 

37

''

13:00

P.GENÇASLANLAR- KALKANDERESPOR

PAZAR

A

 

38

''

13:00

ÖZEL ?DARESPOR- Ç.ARSOVOSSPOR

GÜNEYSU

A

 

39

''

13:00

FINDIKLISPOR- R.BELED?YESPOR

FINDIKLI

B

 

40

''

13:00

ÇAYEL?SPOR - ARDE?ENSPOR

ÇAYEL?

B

 

          9.HAFTA

41

19 EK?M  2016 ÇAR?AMBA

13:00

ÇAYKURSPOR - P.GENÇASLANLAR

D.PAZARI

A

 

42

 

13:00

R.BELED?YESPOR - ÇAYEL?SPOR

SALARHA

B

 

43

                     ''

13:00

ÇAMLIHEM??N - ÖZEL ?DARESPOR

Ç.HEM??N

A

 

44

''

13:00

 Ç.ARSOVOSSPOR- KALKANDERESPOR

ÇAYEL?

A

 

45

''

13:00

ARDE?ENSPOR- ARDE?ENGÜSÜSPOR

ARDE?EN

B

 

    10.HAFTA

46

24  EK?M  2016  PAZARTES?

13:00

ÖZEL ?DARESPOR - ÇAYKURSPOR

GÜNEYSU

A

 

47

 

13:00

KALKANDERESPOR- ÇAMLIHEM??NSPOR

D.PAZARI

A

 

48

''

13:00

P.GENÇASLANLAR - Ç.ARSOVOSSPOR

PAZAR

A

 

49

''

13:00

 ÇAYEL?SPOR - FINDIKLISPOR

ÇAYEL?

B

 

50

''

13:00

ARDE?ENGÜCÜSPOR- R.BELED?YESPOR

ARDE?EN

B

 

   R?ZE ?L? 2016-2017

         U 17 L?G? F?NAL GRUBU

51

    28 EK?M 2016 CUMA

11:00

1-4

D.PAZARI

 

52

     28 EK?M 2016 CUMA

13:00

2-3

D.PAZARI

 

53

03 KASIM 2016 ÇAR?AMBA

11:00

3.lük-4.lük maç?

D.PAZARI

 

54

03 KASIM 2016 ÇAR?AMBA

13:00

                   F?NAL MÜSABAKASI


 

 

Bu haber 2026 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Yorum yazmanız için oturumunuzu açmanız gerekmektedir. Lütfen yukarıda yer alan linke tıklayarak oturumunuzu açınız.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Gelecek Haftanın Maçları
R?ZE ÖZEL ?DARE 3-0 ÇAYEL?SPOR
ARDE?ENSPOR 8-0 PAZAR GENÇ ASLANLAR