Karakter boyutu :
Metni küçült
Metni büyüt
u-13 fikstur
05 Nisan 2016 Salı 14:18

                                                2015-2016 SEZONU RİZE İLİ U-13  LİGİ FİKSTÜRÜDÜR

 

 

TARİH

SAAT

TAKIMLAR

SAHA

G

S

                                                              1.HAFTA

 

1

09  NİSAN 2016 CUMARTESİ

11.30

1918 RİZE FK - P.GENCASLANLAR

DEREPAZARI

A

 

2

             "                    "

16.00

C.RİZESPOR FINDIKLI

DEREPAZARI

B

 

3

              "                    "

13.00

ÇAYELİSPOR- GÜNEYSU

ÇAYELİ

B

 

4

   10   NİSAN 2016  PAZAR

15.30

FİLİZÇAY- ÇAYKUR

SALARHA

A

 

                             2.HAFTA

 

7

    16  NİSAN  2016 CUMARTESİ

11.30

ÇAYKUR - 1918 RİZE FK

DEREPAZARI

A

 

8

              "                    "

16.15

R.BELEDİYE - FİLİZÇAY

DEREPAZARI

A

 

9

               "                    "

15.00

PAZAR ZAFER - ÇAYELİSPOR

PAZAR

B

 

10

       17 NİSAN 2016 PAZAR                     

15.00

GÜNEYSU - C.RİZESPOR

GÜNEYSU

B

 

11

          "                    "

16.15

VELİKOYSPOR - PAZARSPOR

İYİDERE

C

 

12

          "                    "

14.00

ARDEŞEN -R.İDMANYURDU

ARDEŞEN

C

 

                                    3.HAFTA



 

13

23 NİSAN 2016 CUMARTESİ

15.00

P.GENÇASLANLAR - ÇAYKUR

PAZAR

A

 

14

          "                    "

13.00

1918 RİZE  FK - R.BELEDİYE

İYİDERE

A

 

15

          "                    "

15.00

C.RİZESPOR - P.ZAFERSPOR

DEREPAZARI

B

 

16

24 NİSAN 2016 PAZAR

15.00

FINDIKLI - GÜNEYSU

FINDIKLI

B



 


                                                                                                                                                                                   4.HAFTA


 

17

30 NİSAN 2016 CUMARTESİ

15.00

FİLİZÇAY- 1918 RİZE FK

SALARHA

A

 

18

          "                    "

15.00

R.BELEDİYE - P.GENÇ ASLANLAR

DEREPAZAR

A

 

19

          "                    "

15.00

ÇAYELİ - C.RİZESPOR

ÇAYELİ

B

 

20

         "                    "

15.00

PAZARSPOR-ARDEŞEN

PAZAR

C

 

21

   01 MAYIS 2016 PAZAR

15.00

P.ZAFERSPOR - FINDIKLISPOR

PAZAR

B

 

22

          "                    "

15.00

RİDMANYURDU-VELİKÖY

İYİDERE

C



 


                                                                                                                                                                                               5.HAFTA


 

23

07 MAYIS 2016 CUMARTESİ

15.00

ÇAYKURSPOR - R.BELEDİYE

DEREPAZAR

A

 

24

          "                

17.00

P.GENÇASLANLAR - FİLİZÇAY

PAZAR

A

 

25

          "                    "

17.00

GÜNEYSU - P.ZAFERSPOR

GÜNEYSU

B

 

26

          "                    "

17.00

FINDIKLI - ÇAYELİSPOR

FINDIKLI

B

 

27

           "                    "

15.00

R.İDMANYURDU-PAZARSPOR

İYİDERE

C

 

28

            "                    "

17.00

VELİKÖY-ARDEŞEN

DEREPAZARI

C



 


 


 


 


                                          6.HAFTA


 


 


 

29

     10  MAYIS 2016 SALI

17.00

P.GENCASLANLAR-1918 RİZE FK

PAZAR

A

 

30

          "                    "

17.00

ÇAYKUR- FİLİZÇAY

DEREPAZARI

A

 

31

          "                    "

17.00

 FINDIKLI - C.RİZESPOR

FINDIKLI

B

 

32

          "                    "

17.00

 GÜNEYSU - ÇAYELİSPOR

GÜNEYSU

B

 

33

          "                    "

15.00

 PAZARSPOR - VELİKOYSPOR

PAZAR

C

 

34

          "                    "

17.00

ARDEŞEN- R.İDMANYURDU

ARDEŞEN

C



 

                                                          7.HAFTA

 

35

14 MAYIS 2016 CUMARTESİ

17.00

FİLİZÇAY- R.BELEDİYE

SALARHA

A

 

36

          "                    "

17.00

1918 RİZE  FK - ÇAYKUR

DEREPAZARI

A

 

37

          "                    "

17.00

ÇAYELİSPOR- PAZAR ZAFER

ÇAYELİ

B

 

38

   15 MAYIS 2016  PAZAR

17.00

C.RİZESPOR- GÜNEYSU

DEREPAZARI

B

 

                                            8.HAFTA



 

39

   19  MAYIS 2016 PERŞEMBE

14.00

R.BELEDİYE -1918 RİZE FK

DEREPAZARI

A

 

40

             "                    "

16.00

ÇAYKUR- P.GENÇASLANLAR

DEREPAZARI

A

 

41

            "                    "

17.00

GÜNEYSU -FINDIKLI

GÜNEYSU

B

 

42

            "                    "

15.00

P.ZAFERSPOR - C.RİZESPOR

PAZAR

B

 

43

 

12.00

VELİKÖY-R.İDMANYURDU

DEREPAZARI

C

 

44

            "                    "

14.00

ARDEŞENSPOR-PAZARSPOR

ARDEŞEN

C



 


                                                                                  9.HAFTA


 


         45

21 MAYIS 2016 CUMARTESİ

17.00

P.GENÇ ASLANLAR- R.BELEDİYE

PAZAR

A

 

46

          "                    "

17.00

C.RİZESPOR- ÇAYELİ

DEREPAZARI

B

 

47

  22 MAYIS 2016  PAZAR

17.00

FINDIKLISPOR- P.ZAFERSPOR

FINDIKLI

B

 

48

          "                    "

17.00

1918 RİZE  FK  - FİLİZÇAY

DEREPAZARI

A

 

                       10.HAFTA

 

49

 25 MAYIS 2016 ÇARŞAMBA

17.00

R.BELEDİYE- ÇAYKURSPOR

DEREPAZAR

A

 

50

          "                    "

17.00

FİLİZÇAY - P.GENÇASLANLAR

SALARHA

A

 

51

          "                    "

15.00

P.ZAFERSPOR - GÜNEYSU

PAZAR

B

 

52

          "                    "

17.00

ÇAYELİSPOR- FINDIKLI

ÇAYELİ

B

 

53

 

17.00

PAZARSPOR-R.İDMANYURDU

PAZAR

C

 

54

 

15.00

ARDEŞENSPOR-VELİKÖY

ARDEŞEN



C


 
Bu haber 1791 kez okundu
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Yorum yazmanız için oturumunuzu açmanız gerekmektedir. Lütfen yukarıda yer alan linke tıklayarak oturumunuzu açınız.
Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Gelecek Haftanın Maçları
RİZE ÖZEL İDARE 3-0 ÇAYELİSPOR
ARDEŞENSPOR 8-0 PAZAR GENÇ ASLANLAR